Zákaznická podpora:honzasuk@gmail.com

Tričko Charlie Don't Surf

Kód: CHDS-U-KHK-L
Akce
Střih
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Tričko s motivem z filmu Apocalypse Now

Detailní informace

Detailní popis produktu

Triko s motivem úryvku z filmu Apocalipse Now zaujme každého fanouška filmu. Tento film natočil v roce 1979 Francis Ford Coppola. Později byl snímek oceněný několika odbornými cenami. Výraz "Charlie Don't Surf" pochází z první části filmu a je populární nejenom u fanoušků tohoto díla.

Technologie potisku
Potisk textilu probíhá sítotiskem. Barva se při tisku vsákne do textilu. Triko je potom příjemné na nošení a odolné seprání.

Použitý textil
Malfini Heavy New unisex

137-velikostni-tabulka
 

Samozřejmě je vhodné chovat se při praní k textilu šetrně. Ideální je ruční praní ve vodě s teplotou kolem 30°C. Nemusíte se však bát ani automatické pračky s teplotou na 40°C. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Ideální žehlení je na ruby. Motiv se neslupuje. Pravidelným nošením se projevuje opotřebení postupným praskáním motivu. Dlouhodobé testování odhalilo, že po častém praní udrží triko své deklarované vlastnosti a motiv nemění odstín. Až po letech budete chtít triko nosit jenom na zahradní práce.

Trika jsou připravená do výroby. Dotisk zpravidla probíhá do 14 dnů od jeho první objednávky. První objednávkou naplánujeme výrobu a u produktu označíme datum dotisku.  
Termín dostupnosti můžeme zkrátit po domluvě nebo vysokým zájmem. Záleží však na vytížení výroby.